З 2018 року встановлено новий порядок звернення (письмового та електронного) до Поліції – про що потрібно знати?

Міністерство внутрішніх справ встановило єдиний порядок прийому та розгляду звернень громадян в органах і підрозділах Нацполіції.

 

Так, Наказом №930 передбачено, що звернення можуть надходити до поліції у вигляді:

  • листів, на особистому прийомі;
  • листів із використанням мережі Інтернет
  • і засобів телефонного зв’язку, «гарячих ліній».

 

Громадяни України мають право звернутися до органів поліції із зауваженнями, скаргами і пропозиціями з питань, пов'язаних з діяльністю Нацполіції, підприємств, установ та організацій, що відносяться до сфери її управління та із заявами або клопотаннями про реалізацію своїх соціально-економічних, політичних і особистих прав та законних інтересів, а також із скаргами про їх порушення.

 

Звертатися до органів поліції можна українською або іншою мовою, прийнятною для сторін.

 

У зверненні обов’язково зазначаються:

  • ПІБ;
  • місце проживання;
  •  суть проблеми та порушення права;
  • зауваження, пропозиції, заяви або скарги, прохання або вимоги.

 

Письмове звернення має бути надруковане або написане від руки розбірливо і чітко, підписане заявником (групою заявників) із зазначенням дати.

 

В електронному зверненні також має бути зазначено адресу електронної пошти, на яку може бути направлено відповідь, або відомості про інші засоби зв'язку. Застосування ЕЦП при відправленні електронного звернення не вимагається.

 

Електронне звернення, направлене без використання електронного підпису, повинно мати вигляд скан-копії або фотокопії звернення з підписом заявника із зазначенням дати.

 

Звернення приймаються, попередньо розглядаються і централізовано реєструються в день їх надходження, а ті, які надійшли в неробочий день і час - на наступний після нього робочий день.

 

Строк розгляду звернень становить не більше ніж один місяць з дня їх надходження, а ті, які не вимагають додаткового вивчення, - невідкладно, але не пізніше 15 днів з дня їх отримання. Строк розгляду може бути продовжено, але загальний строк вирішення питань, порушених у зверненні, не може перевищувати 45 днів.

 

Звернення вважаються вирішеними, якщо розглянуто усі порушені в них питання, вжито необхідних заходів і заявникам надано обгрунтовані та вичерпні відповіді.

 

А у разі відмови поліції реєструвати заяву про злочин, чи надавати відповіді на ваші звернення, обов’язково зверніться до адвоката, щоб міг витребувати необхідну інформацію!

 

Адвокат Сергій Гула

 

Поставити питання

Всього коментарів: 0
avatar