За не сплату аліментів будуть позбавляти водійських прав, права на полювання та права виїзду закордон!

Процес оптимізації стягнення з боржників аліментів в Україні все більше і більше набирає обертів.

 

Після ініціативи уряду та її подальшого затвердження — аліменти тепер можна обгрунтовано збільшувати, а також зтягувати їх із батьків, які проживають закордоном.

 

Ось чергова ініціатива, яка ухвалена Перламентом України. Так, законодавці передбачили, що за не сплату аліментів будуть позбавляти права на вождіння транспортними засобами.

 

А саме: тимчасове обмеження у праві керування транспортними засобом (на 6 місяців).

 

Читайте також — чи можливо збільшити розмір аліментів?

 

Окрім цього, законом тепер передбачено обмеження на користування вогнепальною мисливською, пневматичною та охолощеною зброєю, пристроями вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, тимчасове обмеження боржника у праві полювання до погашення заборгованості зі сплати аліментів у повному обсязі.


Також, якщо боржник не платить аліменти більш, ніж 6 місяців, виконавець також може тимчасово обмежити його у праві виїзду за кордон до погашення заборгованості зі сплати аліментів у повному обсязі.

 

Читайте також — як стягнути аліменти з батька, який перебуває закордоном?

 

І також запроваджується новий вид адміністративного стягнення у вигляді соціальних робіт, які боржник виконуватиме у вільний від роботи чи навчання час.


 

Отже, разом з вже існуючими обмеженнями, очевидно, що рівень сплати аліментів різко виросте.


 

Адвокат Сергій Гула


 

Поставити питання

 

Всього коментарів: 0
avatar