Заява на перерахунок пенсії або для чого звертатися до Управління пенсійного фонду?

В Україні стартував процес підняття розміру пенсії та її активний перерахунок.

Після підвищення пенсії багато пенсіонерів залишилися задоволеними, але ще більше залишилися невдоволеними, вважаючи, що їм несправедливо не нарахували пенсії, яку вони заробили.

 

І, дійсно, дуже часто слова керівників держави розходяться з реальною дійсністю. Прем’єр-Міністр обіцяє підняття пенсії мінімум до 1452 грн., але багато пенсіонерів продовжують отримувати значно менші пенсії!

 

Що робити в такому разі?

 

Безперечно, необхідно звертатися з письмовою заявою до місцевого Управління пенсійного фонду.

 

За вашою заявою Управління повинно детально вивчити вашу справу та або здійснити відповідний справедливий розрахунок пенсії на підставі вашого трудового, або страхового стажу, або надати вмотивовану відповідь про відмову такого перерахунку.

 

Саме таку відмову можна оскаржити в суді, якщо ви вбачаєте невідповідність висновків Пенсійного фонду та вашого реального стажу та інших обставин вашого життя. Суд, як правило, стає на бік пенсіонерів та зобов’язує Пенсійний фонд здійснити справедливий перерахунок та назначити справедливу пенсію.

 

Отже, обов’язково, необхідно звертатися із письмовою заявою до територіального Управління пенсійного фонду, коли ви вбачаєте несправедливість та помилковість нарахування вам пенсії. А у разі відмови пенсійного фонду, варто підготувати судові документи та звернутися до Феміди для встановлення пенсійної справедливості.

 

Для замовлення зразку Заяви та підготовки судових документів – пишіть сюди.

 

 

Адвокат Сергій Гула

Всього коментарів: 0
avatar